Zonguldak Evden Eve Nakliyat | Zonguldak Evden Eve Nakliye | Zonguldak Nakliyat

Zonguldak Evden Eve Nakliyat

Zonguldak Evden Eve Nakliyat ile ilgili bir çok insanımız maalesef günümüzde mağdur olmaktadır bunların başlıca  bir çok sebep ve sebepleri vardır bu konuda kararsız olanları biraz da olsa korkularını yenmelerini sağlayacak bir kaç husustan bahsetmek istiyorum Evden Eve Nakliyat firma  şirketlerinin müşterine sunması gereken hizmet ve hakları nelerdir?

İlk olarak taşınmak isteyen bir müşteri Nakliye Firmaları ile görüşme sağlamaktadır yapılan bu görüşme sonrasında siz değerli insanlarımız en ucuz yoldan taşınmayı tercih ederler ve bu süreç ne yazık ki kötü sonuçlara neden olabiliyor ucuz çalışan ismi belirsiz nakliyeciler nakliye yapma yetkisi bile olmayan ve bu konuda tamamen tecrübesiz tüzel olan kişilerdir tam olarak hizmet veren bir nakliyeci firması kesinlikle ofis yetki belgesi ve tam teşkilatlı olması gerekmektedir.

Günümüzde bu konuda bir çok şikayetler duyuyoruz siz değerli müşteriler ise bu konuda biraz daha duyarlı ve dikkatli olması gerekir görüşme ve sonrasında anlaşma sağladığınız nakliyat firmasından muhakkak eksper hizmeti isteyiniz eksper hizmeti alınan taşımada hiç bir sorun çıkmayacaktır. Peki Nedir Bu Eksper? eksper diye tabir ettiğimiz konu günümüzde çok nadir yapılan bir inceleme şekli olup bizim sizlere sunduğumuz çok ayrıcalıklı bir hizmettir.

Konuya daha da açıklık getirecek olursak eksper nakliye firmasının kendini ve sizleri kesin bir sonuç ve karara bağlamak amaçlı olup müşterilerine sunduğu bir hizmettir taşınmak isteyen bir müşteri bu konuda bilgi sahibi olmadığı için bu talepte bulunamıyor ama biz Zonguldak Evden Eve Nakliyat firması Berat Nakliyat olarak sizler istemezseniz bile bu hizmeti muhakkak uygulamak mecburiyetinden bulunuyoruz eksper yapılmayan taşımada anlaşma sağladınız firma ve firmalar tarafından yazacağınız sorunlar ise şunlardır taşıma yapacak firma taşıma günü gelir ve kapıya dayanır sizin de son dakika olduğu için her şey hazır bir an önce taşınmak istiyorsunuz gelen taşıma firması eşyalarınızın sizin dediğinizden fazla veya yoğun deyip ek bir ücret talebinden bulunabilir dediğin gibi tamamen sizi mağdur durumda bırakmak için sizin de yapacak bir şey olmadığı için iptal etmek zorunda kalırsınız.

Peki taşımayı iptal ederseniz ne olur böyle bir girişimde bulunursanız eğer ön görüşmede nakliyat firması ile anlaştığınız ücreti vermek zorunda kalabilirsiniz taşıma şirketi o günü size ayırmış olduğunu söyleyip zararının karşılanmasını isteyecektir. Ve size de bunu ödemek düşer ama biz Zonguldak Evden Eve Nakliyat  firması Berat Nakliyat olarak sizleri bu duruma düşürmemek adına elimizden gelen tüm ayrıcalıkları sağlıyoruz sizler bu hizmeti talep etmezseniz de bizler eksper yapmadan her hangi bir taşıma yapmaksızın anlaşma dahi sağlamıyoruz.

Şehir içindeyseniz mutlaka yapılması zorunludur. Peki şehir dışında olursa eksper hizmeti nasıl olur diyecek olursanız bunu da biz sizler için Whatsap veya Mail üzerinden sizden taşınacak olan eşyalarınızın görüntüleyip bizim tarafımıza göndermenizi sağlıyoruz böylece taşınma esnasında tarafınıza hiç bir şekilde sorun ve sıkıntı yaşanmaz. Eksper taşıma yapan firmanın gelip sizlerle birlikte evinizde taşınacak olan eşyanızı incelemektir.

Eşya Paketleme

Paketleme sistemi siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tamamen sizleri yormadan yaptığımız bir sistemdir. Sizlerin gözetiminde gelip eşyalarınızın sarma kolileme ve paketlemesini yapıyoruz bu sayede dilerseniz ufak bir miktar da fiyata dahil edip tarafımızdan sizlere mutfak bardak çanak ve evinizde sizlere ait olan tüm giyim eşyalarınızı toplayıp kolileme adına bayanlardan oluşan bir ekip gönderiyoruz.

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma siz değerli müşterilerimizin taşınacak olan yüksek katlardaki eşyalarınızın hiç bir şekilde zarar görmemesini sağlayan bir sistemdir bina cephesine kurduğumuz bu sistem dairenizde bulunan varsa pencere veya balkondan kurulan sistemdir. Bu sistemde iki metre genişlik ve iki metre uzunluk olmak üzere bir sepet bulunmakta bu sepet üzerine konulan bütün malzeme ve eşyalarınız hiç bir darbeye ve çizilmeye maruz kalmadan tarafımızca taşınır.

Sigorta

Bizler Zonguldak Evden Eve Nakliyat olarak bunlarla sınırlı kalmayıp taşınma Esnasında oluşabilecek tüm zararlarınız ve eşya da oluşabilecek tüm kırılma çizilme gibi deforme olan eşyalara karşın siz değerli müşterilerimize yapmış olduğumuz bir nevi eşyalarınızı  kasko yapmaktır. Bu sayede hem sizin hem de bizim için hiç bir sorun söz konusu bile olamayacaktır.

Marangoz

Bizler Zonguldak Evden Eve Nakliyat  firması Berat Nakliyat olarak sizleri hiç bir şekilde yormaksızın bide marangoz ustamızla birlikte sıcak yuvanızda bulunan banyo, mutfak, yatak odası, dolaplarınızı, konsol, gümüşlük, yatak ve baza gibi monte ve de monte olan tüm dolap ve mobilyalarınızı yerinde söküm ve kurulumu sizlere hiç bir ek ücret talep etmeden itina ile yapıyoruz.

Çoğu taşıma firması  gibi bizler hiç bir zaman sıradan eleman çalıştırmıyoruz kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz tamamen profesyonel ve uzman kadromuz ile taşımayı sağlıyoruz. Taşınma esnasında olmazsa olmaz konunun en önemlisi olan biride taşıma yapılacak olan taşıtlar günümüzde üstü açık odun kömür kum çakıl gibi taşıyan araçlar ile eşya taşıyan nice tüzel kişiler var bizler bu soruna bir dur deyip tamamen Zonguldak Evden Eve Eşya Taşıma için tasarlanan son derece konforlu kapalı çelik kasa sızma, rutubet, damlama ve tamamen kokusuz kaplı kamyonlarımızla taşımayı gerçekleştiriyoruz. Eğer sizlerde bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizlerle iletişim kurmanız yeterli unutmayın siz düşünün biz taşıyalım şehir içi ve şehirler arası Türkiye'nin her yerine hizmetimiz vardır.

Bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz